Zubný lekár - Šamorín - 20km od BA

MDDr. Branislava Pírková,s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do moderne vybavenej zubnej ambulancie s priateľským mladým kolektívom v Šamoríne (výborná dostupnosť aj z BA - ráno a poobede kolóny v opačnom smere) poskytujúcej zákroky od konzervačného ZL až po implantológiu, s dentálnou hygieničkou, hľadáme šikovného kolegu ZUBNÉHO LEKÁRA/LEKÁRKU so záujmom napredovať a vykonávať precízne ZL ošetrenie.

Naším cieľom je poskytovať ošetrenia na najvyššej úrovni - strojová endo,kofferdam,piezochirurgia, implantológia…

Ponúkame motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie + percentá z obratu odvíjajúce sa od dĺžky praxe, podporu vo vzdelávaní - preplácanie kurzov.

- 4-ručná práca, estetická stomatológia, poskytovanie výkonov z oblasti konzervačného, endodontického, protetického ZL
- možnosť profilovať sa v preferovanej špecializácii
- možnosť rozvíjať sa aj v oblasti dentoalv.chirurgie

- podpora vo vzdelávaní - preplácanie kurzov
- sick days
- možnosť nastavenia prac.doby

V prípade záujmu prosím zaslať životopis a na uvedený mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

Záujem o odbor, zručnosť, proklientsky prístup, zodpovednosť, empatia, komunikatívnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, flexibilita

Pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa ZL-zaučíme, odkonzultujeme, uprednostňujeme lekára s praxou.
Motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie + percentá z obratu odvíjajúce sa od dĺžky praxe

Zameriavame sa na široké spektrum výkonov modernej stomatológie (estetická stomatológia,strojová endo,kofferdam,piezochirurgia,protetika) až po implantológiu v Šamoríne (cca 20km od BA).
Hľadáme spoľahlivých členov tímu so záujmom napredovať.
ID: 3888804  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac