Reagujte bez životopisu

Zubná sestra

DENT SK s.r.o.

Miesto práce
Pajštúnska 3, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy sa po uplynutí skúšobnej doby ako aj po každom roku zvyšuje na dohodnutú úroveň, ktorá zodpovedá skúsenostiam a zručnostiam sestry a jej pracovnému nasadeniu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná asistencia zubnému lekárovi pri zubnom ošetrení
Evidencia výkonov
Sterilizácia a očista nástrojov a udržiavanie sterility ambulancie
Komunikácia s pacientmi, technikmi a objednávanie pacientov a materiálu
Pracovný čas: Pondelok až Piatok, 8,5 hodiny denne

Zmluva na dobu neurčitú. Mzda a odmeny podľa zmluvy. Práca s dospelými a deťmi v modernej klinike, stála možnosť prehlbovania kvalifikácie a zručností prostredníctvom pravidelných školení a kurzov, priateľská a príjemná atmosféra, práca s modernými prístrojmi, dovolenka 4-5 týždňov, zľavy pri ošetrení priateľov a rodiny.

Kontaktovať budeme iba vybrané uchádzačky. Uchádzačky by sme chceli požiadať, aby nám poslali krátky životopis. Za všetky žiadosti o prácu vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná starostlivosť

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v stomatologickej ambulancii je výhodou, nie však podmienkou. Privítame aj absolventky stredných zdravotných škôl, ktoré zaškolíme a naučíme pracovať s najmodernejšími stomatologickými technológiami a postupmi.

Stomatologická klinika. Stabilná klientela. Moderné postupy a technológie. Nekonfliktná a priateľská atmosféra. Kladieme dôraz na spokojnosť klientov a príjemné pracovné prostredie pre sestry, lekárov a zubných technikov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2121974  Dátum zverejnenia: 19.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac