Samostatný účtovník (Ref. č.: ud010420)

DENNON s.r.o.

Miesto práce
Šoltésovej 14, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacdohoda je možná na základe skúseností kandidáta, dohoda je možná aj na polovičný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatný účtovník s vyššou kvalifikáciu
- vykonávanie zložitých odborných prác v oblasti vnútropodnikového účtovníctva
- zúčtovávanie účtovných dokladov do účtovných kníh / softvéru pohoda
- zabezpečovanie výstupov z účtovníctva v požadovanej štruktúre podľa platnej legislatívy - vrátane spracovávania mesačných účtovných uzávierok
- vykonávanie dokladovej inventarizácie a účtovanie inventarizačných rozdielov podľa -
- metodických usmernení s rámcovo stanovenými výstupmi a pod.
- overovanie správnosti účtovných dokladov / vystavených faktúr
- sledovanie zmien v zákone
- spracovávanie cestovných nákladov zamestnancov
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- účtovanie pokladničných dokladov
- príprava a kontrola podkladov ku DPH a KV
- ostatné administratívne práce spojené s pozíciou
- navrhovanie inovatívnych a praktických business riešení
- individuálna práca z vlastnej iniciatívy

- EXTRA dni voľna počas vianočných sviatkov
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- možnosť kariérneho rastu
- mladý, energický a príjemný kolektív
- team-building aktivity / firemné akcie
- pitný režim v kancelárií zadarmo
- skvelá obedová reštaurácia priamo v budove
- iné výhody podľa dohody

Vážime si všetkých uchádzačov a prosíme o pochopenie nakoľko budeme odpovedať iba vybratým uchádzačom.

Uchádzačov prosíme životopis (vo formáte .pdf) zaslať na [email protected] a ku životopisu pripojiť - motivačný list (500 slov) vo formáte Word, font Tahoma, veľkosť fontu 9 a uvedením referenčného čísla ponuky, v ktorom máte šancu nám povedať niečo o sebe, prečo sa uchádzate o prácu v našej spoločnosti a prečo by sme si práve Vás mali vybrať.

Uchádzači, ktorí budú na základe výberových kritérií posúdení ako najvhodnejší, budú pozvaní na osobný
pohovor v priestoroch našej kancelárie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia / účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
POHODA (účtovníctvo - expert
Fakturácia - expert
Finančná analýza - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

5

motivovaná a energická osoba, znalosť svojho odboru, využívanie výpočtovej techniky pre bežné kancelárske práce, schopnosť vyjadrovania sa, dobrý písomný a slovný prejav

spoľahlivosť, presnosť, zodpovednosť, samostatnosť, silný zmysel pre detail, seba-motivácia, profesionalita, ochota

Sme stavebná spoločnosť pôsobiaca na celom Slovensku so zameraním na výstavbu občianskych, administratívnych a priemyselných objektov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Šoltésovej 14
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3870335  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac