Fashion ambasádor pre DENIM v Poprade

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacZloženie platu: fix + % z mesačnej nablokovanej tržby + odmeny za plnenie individuálnych a predajných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte vo svete prestížnych módnych značiek - v modernom, ikonickom svete fashion. V spoločnosti, ktorá sa obklopuje ľuďmi s vycibreným vkusom a zmyslom pre detail.
Ak ťa tento svet láka, a máš ambíciu pracovať v retaily, rozvíjať sa v oblasti kreatívy, vizuálu a zákazníckeho servisu, neváhaj a daj nám o sebe vedieť.
Skúsenosti so zákazníckym servisom sú vítané, nie však nevyhnutné. Pridaj sa k profesionálnym amabasádorom exkluzívnych značiek ako Tommy Hilfiger, Diesel, Marc Jacobs, Furla a podobne. Boostni svoju kariéru v DENIMe, v niektorej z DENIM prevádzok.

Pracovať budeš s komunikatívnymi, pozitívne naladenými milovníkmi módy s chuťou pracovať nielen v exkluzívnom prostredí, ale aj s exkluzívnym tovarom.
Poď s nami rásť - kariérne, ale aj osobnostne.

Čo bude náplňou Tvojej práce?
• aktívny zákaznícky servis - komunikácia, predaj a odborné poradenstvo
• budovanie vzťahov a aktívne zlepšovanie služieb zákazníkom
• omnichannel
• starostlivosť o tovar - príjem, kontrola, prezentácia tovaru
• vykonávanie inventúry
• reklamácie
• účasť na školeniach a firemných stretnutiach
• personalshopping

Čo ponúkame?
• odpracuješ len polovicu mesiaca a polovicu máš voľno
• čisté a príjemné pracovné prostredie
• skvelý mladý pracovný kolektív, kde si vychádzame v ústrety
• finančný príspevok na stravu v hodnote 2.64€
• neodolateľné zamestnanecké zľavy na nákup nášho tovaru
• súťaže na mesačnej báze
• zázemie silnej a úspešnej spoločnosti

- práca s profesionálmi a nadšencami v módnom odvetví
- fasung v podobe originálnych kúskov do tvojho šatníka
- osobný koučing, zdieľanie najnovších trendov a nástrojov na podporu predaja
- neodolateľné zľavy na produkty spoločnosti
- narodeninové poukážky
- účasť na aktivitách DENIM komunity (teambuildingy, workshopy, školenia)
- kariérny rast

Pokiaľ si sa v tomto inzeráte našla, neváhaj a zašli nám Tvoj štruktúrovaný životopis.

Poskytnutím svojich osobných údajov udeľujete súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- radosť z dynamickej práce s dôrazom na cieľ
- skúsenosť s maloobchodným predajom
- skúsenosti s vybavovaním online objednávok
- komunikatívnosť, zodpovednosť a cit pre detail
- proklientský prístup
- anglický jazyk veľkou výhodou

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel, Levis a CK Underwear na slovenskom a českom trhu.
V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali atraktívnu značku MANGO.

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4590250  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac