Fashion poradkyňa v MANGO NOVUM

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacdetaily zložiek mzdy uvádzame v popise

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v spoločnosti, ktorá sa obklopuje ľuďmi s vycibreným vkusom a citom pre fashion. Do moderného, ikonického sveta prestížnej módnej značky MANGO v OC NOVUM Prešov prijmeme FASHION PORADKYŇU. Pridajte sa do tímu šikovných ambasádorov - milovníkov módy s chuťou pracovať nielen v exkluzívnom prostredí, ale aj s exkluzívnym tovarom profesionálnu. Staňte sa jednou z nás ak sa rada prezentujete, zakladáte si na fashion trendoch a vyhľadávate príležitosti pre zapojenie kreativity a komunikácie.

Okrem štartu vašej kariéry na atraktívnej pozícii v retail vám ponúkame aj široké spektrum KARIÉRNEHO RASTU - v oblasti kreativity (Visual Merchandising), trénerstva a manažovania alebo možnosti pracovať na zaujímavých projektoch.

ČOMU SA BUDETE VENOVAŤ?
• aktívny zákaznícky servis - komunikácia, predaj a odborné poradenstvo
• aktívny kabínkový servis
• outfitovanie, priama orientácia na klienta a jeho potreby na predajnej ploche
• budovanie vzťahov so zákazníkmi a aktívne zlepšovanie proklientských služieb
• prezentovanie profesionálneho a formálneho, ale zároveň priateľského a osobitého prístupu voči zákazníkom
• cielenie na budovanie stálej klientely
• pravidelná starostlivosť o tovar - príjem, kontrola, prezentácia tovaru
• vykonávanie inventúry
• procesovanie reklamácií
• účasť na školeniach a firemných stretnutiach

AKO BUDE VYZERAŤ VÁŠ PRVÝ TÝŽDEŇ NA PREVÁDZKE?
• úvodné podnetné stretnutia na centrále spoločnosti s manažérmi oddelení
• prehľad on-boardingu, navnímanie procesov HR & welcome balíček
• zoznámenie sa s tímom na prevádzke
• zoznámenie sa s pracovných prostredím (prevádzka, sklad a jeho špecifikami
• priame zaškolenie odvíjajúce sa od Standard Booku pod dohľadom Store Manager a Visual Merchandisera

ČO PONÚKAME?
• atmosféru modernej fashion spoločnosti
• zázemie silnej a úspešnej spoločnosti
• čisté a príjemné pracovné prostredie
• transparentnú a otvorenú komunikáciu a spoluprácu
• skvelý mladý pracovný kolektív, kde si vychádzame v ústrety
• odpracujete len polovicu mesiaca a polovicu máte voľno
• fashion kúsky podľa vašej preferencie po SD
• neodolateľné zamestnanecké zľavy na nákup produktov z nášho portfólia
• narodeninové a vianočné poukážky v hodnote 50€
• súťaže s atraktívnymi hodnotnými výhrami z nášho portfólia na pravidelnej báze

BEZKONKURENČNÉ OHODNOTENIE
- základné ohodnotenie vo výške 800€ brutto/mes.
- štedrý príplatok za prácu v koncepte MANGO 50€ netto/mes.
*ďalšie ohodnotenie formou variabilnej zložky:
- finančný príspevok na stravu
- bonusové príplatky za plnenie osobných targetov do výšky 250€ netto/mes.
- motivačné osobné hodnotenie na pravidelnej báze po SD
- pri využití referral programu poskytujeme bonus 200€ netto
- individuálne odmeny

Ak vás táto pozícia zaujala, veľmi radi si prezrieme váš profil - zašlite nám vaše CV aj s fotografiou. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie.

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- reprezentatívny vzhľad
- profesionalita
- radosť z dynamickej práce s dôrazom na cieľ
- skúsenosť s maloobchodným predajom
- prehľad v aktuálnych fashion trendoch
- komunikatívnosť, zodpovednosť
- cit pre detail
- proklientský prístup

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel, Levis a CK Underwear na slovenskom a českom trhu.
V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali atraktívnu značku MANGO.

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512008  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac