Rád/a komunikuješ s ľuďmi? Láka ťa retail? Rozbehni svoju kariéru u nás s platom aj 1000€ v čistom.

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 350 EUR/mesiacdohodnutá mzda môže byť upravená podľa skúseností kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel/a by si pracovať v retaily, no nemáš skúsenosti? Komunikácia s ľuďmi je tvoja silná stránka, ale nechceš sedieť v office?
Naštartuj svoju kariéru ako Ambasádor alebo Deputy Manager v stabilnej a rastúcej spoločnosti pre exkluzívne módne koncepty v Banskej Bystrici.

Pracovať budeš s komunikatívnymi, pozitívne naladenými milovníkmi módy s chuťou pracovať nielen v exkluzívnom prostredí, ale aj s exkluzívnym tovarom.
Poď s nami rásť - kariérne, ale aj osobnostne.

Čomu sa budeš venovať?
• aktívny zákaznícky servis - komunikácia, predaj a odborné poradenstvo
• budovanie vzťahov a aktívne zlepšovanie služieb zákazníkom
• starostlivosť o tovar - príjem, kontrola, prezentácia tovaru
• vykonávanie inventúry
• reklamácie
• účasť na školeniach a firemných stretnutiach

Aké benefity ti ponúkame?
+ atmosféra modernej fashion spoločnosti
+ atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup značiek nášho portfólia
+ narodeninové a vianočné poukážky
+ ROČNÝ BUDGET vo výške 800€ na produkty našich konceptov

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- radosť z dynamickej práce s dôrazom na cieľ
- skúsenosť s maloobchodným predajomi
- komunikatívnosť, zodpovednosť a cit pre detail
- proklientský prístup

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel, Levis a CK Underwear na slovenskom a českom trhu.
V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali atraktívnu značku MANGO.

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4383395  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac