WEB developer

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac*základná zložka mzdy v závislosti od skúseností kandidáta + odmeny za splnenie individuálnych cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti DENIM group s.r.o. hľadáme samostatného FrontEnd/BackEnd WEB developera, ktorý spolu s našimi kolegami zastreší spravovanie e-shopov a vývoj e-commerce aplikácií spoločnosti (www.denim.sk, www.denim-outlet.sk, www.cubeshop.sk).
Staň sa súčasťou tímu modernej spoločnosti ktorá prepája požiadavky zákazníkov, odbornosť a moderné technológie do oceňovaného omnichannel modelu a využi priestor pre odborný rast.

Náplň práce:
- vývoj aplikácií, e-commerce riešení
- vývoj front-endu a back-endu
- spolupráca pri návrhu užívateľského riešenia
- spolupráca pri analýze zmenových požiadaviek
- implementácia a testovanie zmenových požiadaviek
- spolupráca a konzultácie s oddeleniami v súvislosti s vývojom webových funcionalít
- návrh, vývoj, implementácia a údržba softvérových riešení a súvisiacich technológií
- tvorba, spracovanie a archivovanie dokumentácie

Budeš súčasťou nášho online teamu, ktorý neustále hľadá nové nové spôsoby ako zlepšiť user experience, implementovať najnovšie výchytávky a samozrejme dosiahnuť najlepšie predaje.

- práca na nových a zaujímavých projektoch, sebarozvoj
- mobil, notebook aj na súkromné účely
- fasung značkového oblečenia
- atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- práca čiastočne aj remote/homeoffice
- účasť na aktivitách DENIM komunity (teambuildingy, workshopy, školenia)
- sezónne odmeny

Pokiaľ ste sa v tomto inzeráte našli, neváhajte a zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Poskytnutím svojich osobných údajov udeľujete súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - expert
jQuery - expert
Twig - pokročilý
Bootstrap - pokročilý
HTML - pokročilý
OpenCart - pokročilý
PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
GIT - základy
UNIX/Linux - základy

Počet rokov praxe

2

- minimálne dvojročná skúsenosť na obdobnej pozícii
- znalosť MVC
- záujem o moderné technológie
- výhodou je grafické cítenie
- skúsenosti v oblasti UX výhodou
- uvítame znalosť: Opencart, CodeIgniter, Java a Node.js

Spoločnosť DENIM Group s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel a CK Underwear na slovenskom a českom trhu. V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood. Tento mesiac sme do nášho portfólia pridali značku Mango a otvorili prvú predajňu na východe Slovenska

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Momentálne prevádzkujeme 22 maloobchodných predajní na Slovensku a v Čechách a tri internetové obchody cubeshop.sk, denim.sk, denim-outlet.sk

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prešovská 45
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 4018598  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac