Pracovná pozícia

Odborný Asistent/ka majiteľa modernej fashion spoločnosti DENIMGROUP

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacdohodnutá mzda môže byť upravená podľa skúseností kandidátov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DENIMGROUP zastupuje exkluzívne značky na slovenskom a českom trhu. Do nášho portfólia patria značky ako napr. TOMMY HILFIGER, DIESEL, MICHAEL KORS alebo FURLA.
Hľadáme do svojho office tímu novú posilu na pozíciu Odborný/á asistent/ka.
Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte v modernom, dynamickom prostredí plnom exkluzívnych módnych značiek !

VAŠA NÁPLŇ PRÁCE :
* Administratívna a organizačná podpora majiteľa spoločnosti
* Príprava podkladov a mesačných vyhodnotení
* Aktívna komunikácia s účtovným oddelením
* Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
* Úzka spolupráca s pozíciou office asistent
* Operatívne riešenie úloh, projektov a požiadaviek majiteľa spoločnosti

NAŠE OČAKÁVANIA :
*skúsenosť na rovnakej resp. podobnej pozícii minimálne 1 rok
* proaktívny prístup a zodpovednosť
* zmysel pre detail, správne a včas riešiť pridelenú agendu
* schopnosť myslieť v súvislostiach
* flexibilita a samostatnosť
* plynulá práca s nástrojmi MS Office
* čiastočná znalosť účtovníctva a zákonníka práce
* PRIPRAVENÝ MOTIVAČNÝ LIST

+ firemné auto aj na súkromné účely
+ atmosféra modernej fashion spoločnosti
+ atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup značiek nášho portfólia
+ mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
+ narodeninové a vianočné poukážky
+ flexibilná pracovná doba

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.
18

rokov na trhu

20

predajní po
celom Slovensku
a Česku

130

zamestnancov

Spoločnosť DENIMGROUP s.r.o. je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star, Diesel a CK Underwear na slovenskom a českom trhu. V nedávnej dobe sme naše portfólio rozšírili o ďalšie zvučné mená v rámci projektu CUBE zameraného na prémiové doplnky značiek ako Marc Jacobs, Tory Burch, Furla, Michael Kors či Vivienne Westwood.

Do nášho portfólia sme pridali značku Mango a otvorili prvú predajňu na východe Slovenska

Dennodenne prinášame našim zákazníkom potešenie z vysokokvalitného štýlového oblečenia a doplnkov exkluzívnych svetových značiek.
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť klientov.

Momentálne prevádzkujeme 22 maloobchodných predajní na Slovensku a v Čechách a tri internetové obchody cubeshop.sk, denim.sk, denim-outlet.sk

Spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami, vďaka čomu vytvárame zázemie pre všetkých, ktorí majú radi hodnotnú módu a vedia oceniť kvalitné materiály a strihy.

Adresa spoločnosti

DENIM group s.r.o.
Prešovská 45
821 02 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1
1
ID: 3934887  Dátum zverejnenia: 13.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac