Store manager a Asistent predaja pre značky Tommy Jeans, G-Star a Diesel v žilinskom Auparku

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,90 €/hodina + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej predajne v žilinskom Auparku hľadáme komunikatívneho, pozitívne naladeného a dynamického Store managera a Asistenta predaja. Ak ste prirodzená autorita a zároveň ľudský typ šéfa, hľadáme práve vás.
Vašou náplňou práce bude:
- kompletná starostlivosť o predajňu
- zodpovednosť za dosahovanie predajných výsledkov
- tvorba objednávok, skladové hospodárstvo či reklamácie
- výber pracovníkov, ich školenie a motivácia
- pravidelné reportovanie manažmentu spoločnosti

Okrem fixného platu máme províznu odmenu, ktorá sa skladá z viacerých zložiek:
- Percentá z celkovej mesačnej tržby
- Odmena pri plnení ukazovateľov a mesačného plánu
- Percentá z navýšenia plnenia mesačného plánu
- Mesačné vyhodnotenie individuálnych súťaží
- 13. a 14. plat – sezónna odmena

- Možnosť obliekať sa v našich značkách zdarma
- Atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- Preplácané nadčasy
- Motivujúce platové ohodnotenie
- 13. a 14. plat – sezónne odmeny
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax s vedením a koordináciou tímu
- prax na pozícii Store managera je veľkou výhodou
- skúsenosť s predajom v maloobchodnej predajni
- komunikatívnosť, zodpovednosť a precíznosť
- pracovné nasadenie a dôraz na cieľ

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star a značky Diesel na slovenskom a českom trhu.
Momentálne prevádzkujeme 15 maloobchodných predajní na Slovensku, z toho 1 outletovú a 2 v Českej republike. Vstúpili sme aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorí majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prešovská 45
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Kolár
E-mail: poslať životopis
ID: 3418479   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,90 €/hodina + provízia