Predajca značkového oblečenia Tommy Jeans, G-Star a Diesel

DENIM group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650€/netto + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete módu, máte zmysel pre štýl, ste komunikatívny a pozitívne naladený človek? Tak čítajte ďalej a možno práve vy budete ďalším členom tímu DENIM maniakov/maniačok.
Vašou hlavnou náplňou bude:
- Aktívny predaj a poradenstvo
- Vybudujete si vzťahy so zákazníkmi – riadime sa heslom „náš zákazník, náš pán“
- Niekedy treba skočiť aj do skladu, prijať tovar, uskladniť a skontrolovať
- Mávame super školenia a firemné stretnutia

Okrem fixného platu máme províznu odmenu, ktorá sa skladá z viacerých zložiek:
- Percentá z nablokovanej mesačnej tržby
- Odmena pri plnení ukazovateľov a mesačného plánu
- Percentá z navýšenia plnenia mesačného plánu
- Mesačné vyhodnotenie individuálnych súťaží
- 13. a 14. plat – sezónna odmena

- Možnosť obliekať sa v našich značkách zdarma
- Atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- Preplácané nadčasy
- Narodeninové poukážky
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemusíte byť Superwoman či superman, náš Store manager si ju/ho z vás urobí. Stačí, ak sa stotožňujete s týmito pravidlami:
- Komunikatívnosť a dynamika je základ v našich tímoch
- Ak máte skúsenosť s predajom, je to veľké plus
- Váš profesionálny prístup ohúri každého zákazníka
- Flexibilita a ochota pracovať vám prinesie úžitok
- Veľká výhoda je ak ovládate angličtinu

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star a značky Diesel na slovenskom a českom trhu.
Momentálne prevádzkujeme 15 maloobchodných predajní na Slovensku, z toho 1 outletovú a 2 v Českej republike. Vstúpili sme aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorí majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prešovská 45
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Kolár
E-mail: poslať životopis
ID: 3411398   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650€/netto + provízia