Area Sales Manager pre módne značky Tommy Jeans, G-Star a Diesel

DENIM group s.r.o.

Prešovská 45, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi módu a šoférovanie je váš koníček? Máte skúsenosť s riadením a motivovaním tímu? Tak poďte riadiť naše predajne od Bratislavy po Košice.
Vašou náplňou práce bude:

- rozvoj a plnenie obchodnej stratégie a predajných výsledkov
- riadenie a motivovanie Store managerov a Sales asistentov
- budovanie tímu a výber nových pracovníkov
- príprava podkladov a vyhodnocovanie ukazovateľov
- príprava štatistík a analýz
- pravidelný reporting
- pracovné cesty po Slovensku

Okrem flexibilnej pracovnej doby a príjemnej pracovnej atmosféry sa môžete tešiť na:
- fasung – oblečenie zdarma
- atraktívne zľavy na produkty spoločnosti
- narodeninové poukážky
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- osobný automobil aj na súkromné účely

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databáze spoločnosti Denim Group s.r.o., Prešovská 45, 821 02 Bratislava, za účelom sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

- minimálne ročná skúsenosť na obdobnej pozícii v maloobchode
- skúsenosť s vedením a motivovaním tímu
- obchodný duch a tímový hráč
- ochota cestovať v rámci celého Slovenska
- analytické a obchodné myslenie
- vodičský preukaz

Spoločnosť DENIM je v súčasnej dobe najvýznamnejším zastúpením módnych značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star a značky Diesel na slovenskom a českom trhu.
Momentálne prevádzkujeme 15 maloobchodných predajní na Slovensku, z toho 1 outletovú a 2 v Českej republike. Vstúpili sme aj na internetový trh. Náš online obchod stavia do centra podnikania slovenského a českého zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru uvedených značiek.

Vytvárame priestor pre všetkých, ktorí majú radi módu a ocenia kvalitné materiály a strihy, pretože s radosťou spájame štýlových ľudí so svojimi obľúbenými značkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Prešovská 45
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3363570   Dátum zverejnenia: 16.4.2018