Product Master

DENEVY s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme menší firma, která dobývá svět IT a moderních technologií - pojďte do toho s námi!

Náš přátelský a stále rozrůstající se firemní kolektiv pracuje na mnoha zajímavých projektech a rozjíždí spoustu tvůrčích aktivit, pro které hledá novou posilu!

Působíme v oblasti informačních technologií, bankovnictví, telekomunikace a veřejné správy. To je spoustu oblastí, kde je potřeba propagovat a především prodávat. Pokud v sobě máte obchodního ducha, baví vás rozvíjet prodejní strategie i vztahy se zákazníky a máte plnou hlavu nápadů jak dostat do popředí firemní produkty - jste náš člověk!

U nás se můžete plně realizovat a neustále rozvíjet své profesní portfolio. Možností je tu více než dost a kolegové ochotní zaškolit.

Práce v naší firmě představuje i řadu benefitů. Kromě hezké kanceláře na Praze 10, s kvalitním technologickým vybavením a výbornou dostupností na autobus či metro, nabízíme i možnost homeoffice. Kancelářské zázemí vám nabídne dobití energie v podobě dobré kávy a když vás honí hlad, poblíž najdete několik restaurací i obchodů.

Jsme prima parta, proto pravidelně pořádáme společenské akce a abychom stále jen neseděli za počítačem, sportujeme s MultiSport katou.

Vážíme si svých zaměstnanců a razíme lidský přístup, takže ať už jde o cokoliv, je vždy především snahou domluvit se! :-)

Tak co? Plácneme si? :-)

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3277050  Dátum zverejnenia: 3.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.