Zubný lekár

Dental Centrum Sk, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 EUR + progresívne % podiel z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zubné lekárstvo, možnosť zamerať sa podľa vlastného záujmu

Moderné a príjemné stomatologické centrum v centre mesta, dlhodobo zabehnuté. Milí ľudia, priateľské prostredie, počet pacientov do 10 za deň, recepcia, dentálna hygiena, moderné vybavenie, školenia, výborné platové podmienky

Informácie o výberovom konaní

prax v odbore nutná!
prosím posielajte životopis a motivačný list
práca je možná podĺa dohody, na popoludnia na čiastočný úväzok, prípadne na plný úväzok so striedaním dopoludnia a popoludní pre úplné vykrytie času 6:00- 20:00

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

milá, komunikatívna povaha,
schopnosť samostatnej práce a rozhodovania
schopnosť pristupovať k pacientovi empaticky a s rešpektom

Moderná zubná ambulancia s recepciou, príjemnou čakárňou, milým a zodpovedným personálom Vám môže ponúknuť široké spektrum služieb - od najzákladnejších po najnáročnejšie, vrátane implantológie, komplikovaných protetických riešení a ošetrenia v celkovej anestézii pod jednou strechou.

Naše stredisko má k dispozícií:
- špičkový digitálny tomograf 3D New Tom Giano
- mikroskop
- Intraorálny röntgen priamo v ambulancií

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3278818  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR + progresívne % podiel z obratu