Servisní technik vzduchotechnických zařízení - Střední Čechy

DencoHappel CZ a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:

důkladné zaškolení ve výrobním závodě a přípravu na složení potřebných certifikátů k vykonávaní pracovní činnosti

různorodou práci s moderní technikou

pracovní poměr na dobu neurčitou u nadnárodní společnosti

pružná pracovní doba

nadprůměrný příjem dle osobního výkonu

kvalitní profesní vybavení vč. služebního automobilu a PC

5 týdnů dovolené

jistota ve stabilní společnosti

Bonusy/ prémie - příspěvek na dovolenou, podíl na 13. platu, roční odměna, podíl ze zisku

Místo pracoviště:

Základna pro výjezdy Praha nebo středočeský kraj

Požadujeme:

vzdělání střední odborné: mechanik elektrotechnických a strojních zařízení nebo mechanik pro chladící zařízení, nebo podobné jiné technického zaměření

znalosti z oblasti řídící a regulační techniky výhodou

práce s PC

oprávnění dle vyhlášky č. 50 , § 6, 7

řidičský průkaz sk. B

alespoň částečná znalost AJ ( případně NJ)

spolehlivost , zodpovědnost , samostatný přístup v řešení pracovních úkolů

flexibilita, schopnost pracovat v terénu

aktivní přístup v učení se novému

dobré komunikativní schopnosti

certifikát kat. 1 ke kontrole těsnosti chladících zařízení od MŽP ( případně zajistí zaměstnavatel po nástupu)

svářecí průkaz pro tvrdé pájení ( případně zajistí zaměstnavatel po nástupu)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3314464  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.