Skladník

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
areál Robstav - service, Predmestie 1, Zvolen
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru pod dohľadom vedúceho skladu
- samostatná príprava tovaru podľa prípravných listov
- manipulácia s tovarom a VZV

- pevné zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zamestnanecká zľava na sortiment

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Žiadosť a profesijný životopis posielajte poštou na adresu: Logistické centrum, Priemyslená 1, 900 21 Svätý Jur
mailom: info@denbraven.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy

Vodičský preukaz

B

- oprávnenie na vedenie VZV - JE PODMIENKOU!
- zodpovednosť, samostatnosť
- časová flexibilita

Spoločnosť Den Braven SK s.r.o. bola založená v roku 1998 za účelom predaja a distribúcie výrobkov stavebnej chémie. V súčastnosti sme firmou, ktorá si vybudovala kvalitné distribučné zázemie a zastáva vedúce postavenie na slovenskom trhu. Ponúkame polyuretánové montážne peny, tesniace a izolačné systémy 3 D, tmely a silikóny, lepidlá, kotviacu techniku, asfaltovú hydroizoláciu, bazénovú chémiu, ochranné nátery na drevo, strešné fólie a membrány, cementové lepidlá a stierky, dekoratívne omietkoviny, autoprodukty TECTANE a i.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Den Braven SK s.r.o.
Logistické centrum, Priemyselná 1
900 21 Svätý Jur

Kontakt

ID: 701584   Dátum zverejnenia: 19.9.2017