Marketingový/á asistent/ka

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac1 000 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností, skúseností a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora v rámci marketingových aktivít
- starostlivosť o prezentáciu značky v spolupráci so zákazníkmi
- spolupráca s technickým oddelením pri tvorbe článkov
- príprava marketingových materiálov
- tvorba jednoduchých grafických úprav cez Adobe Photoshop, prevažne príspevkov na sociálne siete, bannery na webovú stránku alebo bannerov do newslettru
- koordinácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít

- stabilná práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- firemný notebook, telefón
- možnosť sebarealizácie
- firemné teambuildingy
- možnosť nákupu produktov za zamestnanecké ceny
- príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie

Kontaktovať a volať na pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.
„Po skončení výberového konania osobné údaje neúspešných kandidátov automaticky zlikvidujeme – spoločnosť si nevytvára databázu kandidátov.“

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívna osobnosť s nadšením pre inovácie
- znalosť SEO výhodou