Technický poradca

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od individuálnych vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Technické prezentácie a školenia zákazníkov a obchodného tímu
- Komunikácia so zákazníkmi – technické otázky, rady, technologické návrhy ap.
- Obhliadky na stavbách
- Testy, skúšky a aplikácie výrobkov
- Práca v databázových systémoch spoločnosti
- Cestovanie v pôsobisku pobočky Svätý Jur - Západné Slovensko

- Pevné zázemie v stabilnej spoločnosti
- Zaujímavá a perspektívna práca v príjemnom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Vzdelávanie a odborný rast
- Teambuilding, športové alebo iné spoločenské akcie
- Zamestnanecká zľava na výrobky
- Jednozmenná prevádzka
- Voľné víkendy
- 13. plat

Kontaktovať a volať na pohovor budeme iba vybraných uchádzačov.
„Po skončení výberového konania osobné údaje neúspešných kandidátov automaticky zlikvidujeme – spoločnosť si nevytvára databázu kandidátov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Windows 10 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo, predaj stavebnej chémie

Počet rokov praxe

1

- Dobré komunikačné schopnosti
- Seriózne vystupovanie
- Flexibilita, samostatnosť, lojalita, precíznosť
- Chuť učiť sa

Den Braven SK s.r.o. je jedným z najväčších lídrov na trhu v oblasti stavebníctva už od roku 1998 a stále rastie. Zabezpečuje veľkoobchodný predaj stavebnej chémie a komplexných systémových riešení v stavebníctve. S piatimi pobočkami na Slovensku a vlastným výrobným závodom spoločnosť dodáva výrobky kdekoľvek na území SR. Vďaka moderným laboratóriám priamo dohliada na vysokú kvalitu výrobkov. Den Braven SK ako zamestnávateľ si dáva záležať na spokojnosti a správnej motivácii svojich zamestnancov, vďaka ktorých talentu a schopnostiam môže firma naďalej rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4401334  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac