Asistent/ka logistiky a skladu

Den Braven SK s.r.o. - stavebná chémia profesionálov

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v programe Navision, Excel, Outlook
- príjem, zaskladnenie a výdaj tovaru – účtovne
- objednávky tovaru pre zákazníkov a pobočky firmy Den Braven, evidencia a odosielanie
- plánovanie dopravy pre dané objednávky
- komunikácia s výrobným závodom
- uskutočňovanie inventúr
- riadenie skladového hospodárstva
- operatívne úlohy spojené s nákupom a evidenciou tovaru
- administratívna podpora manažéra skladov a logistiky
- zastupovanie kolegýň v prípade ich neprítomnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

530 € základ, 166 € osobné, 166 - 350 € obratová prémia

- polročné a koncoročné odmeny
- pevné zázemie v prosperujúcej firme
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zamestnanecká zľava na sortiment
- vianočný večierok, teambuilding ...
- stravné lístky v hodnote 4,80 €

Kontaktovať a volať na pohovor budeme iba vybraných uchádzačov !
„Po skončení výberového konania osobné údaje neúspešných kandidátov automaticky zlikvidujeme – spoločnosť si nevytvára databázu kandidátov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na podobnej pozícii
- PC zručnosti na užívateľskej úrovni
- skúsenosť so skladovým hospodárstvom
- skúsenosti plánovaním dopravy alebo v logistike

Spoločnosť Den Braven SK s.r.o. bola založená v roku 1998 za účelom predaja a distribúcie výrobkov stavebnej chémie. V súčastnosti sme firmou, ktorá si vybudovala kvalitné distribučné zázemie a zastáva vedúce postavenie na slovenskom trhu. Ponúkame polyuretánové montážne peny, tesniace a izolačné systémy 3 D, tmely a silikóny, lepidlá, kotviacu techniku, asfaltovú hydroizoláciu, bazénovú chémiu, ochranné nátery na drevo, strešné fólie a membrány, cementové lepidlá a stierky, dekoratívne omietkoviny, autoprodukty TECTANE a i.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Den Braven SK s.r.o.
Logistické centrum, Priemyselná 1
900 21 Svätý Jur

Kontakt

Kontaktná osoba: Angela Nádaždyová
Tel.: 02/44 97 10 10
E-mail: poslať životopis
ID: 3728811   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 € základ, 166 € osobné, 166 - 350 € obratová prémia