Reagujte bez životopisu

Pomocná sila do kuchyne

DEMS spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiac+ odmeny až do výšky 180 € (brutto) mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocník v kuchyni vykonáva:
Pomocné práce pri príprave potravín na varenie a šalátov.
Pri výdaji jedál.
Obsluhuje jednoduché kuchynské stroje a zabezpečuje udržiavanie čistoty v priestoroch príslušnej stravovacej prevádzky.

zamestnanecké ubytovanie
zamestnanecká strava
využívanie Relaxačných hotelových služieb /Wellness
- firemné benefity
- príjemné pracovné prostredie, teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť

Strachanovka Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny v Liptovskom Jáne.
Ponúkame tradičnú slovenskú kuchyňa obohatenú o liptovské špeciality. Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik a letná terasa.
V Hoteli máme aj wellness centrum - Rusnácka Baňa.
Hotel poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov (indoor-outdoor), eventov a kompletných cateringov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3929878  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac