Účtovníčka - Žilina, pružná pracovná doba

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Pri Rajčianke, Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • účtovanie režijných faktúr
  • príprava platobných príkazov
  • spracovanie interných dokladov
  • príprava daňového priznania DPH, súhrnného výkazu a kontrolného výkazu
  • ostatné účtovnícke a administratívne práce

Potrebujeme kolegu, ktorý:

  • má SŠ vzdelanie (ekonomické)
  • predchádzajúce skúsenosti v účtovníctve aspoň 1 rok
  • je zodpovedný, dôsledný a samostatný
  • má v malíčku prácu na PC, hlavne MS Office

  • zázemie v perspektívnej spoločnosti s pevnou pozíciou na trhu
  • pružná pracovná doba
  • 3 dni Sick days
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie po ročnom pôsobení vo firme
  • príspevok na stravné v hodnote 6€ s tým, že zamestnanec si hradí len 1,45€
  • firemné vzdelávanie
  • firemné akcie
  • zamestnanecké zľavy na nákup tovaru, s ktorým firma obchoduje
  • Vianočný bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • príjemné pracovné priestory s možnosťou parkovania

Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Strháková
E-mail: poslať životopis