Pracovník příjmu objednávek pro Maďarsko - práce v Ostravě

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Škrobálkova 630/13, 718 00 Slezská Ostrava-Kunčičky, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
650 € - Spoločnosť k uvedenej základnej mzde vypláca aj osobné ohodnotenie a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zapracování budete spolu s vašimi kolegy:
- přijímat telefonické a emailové objednávky a ty zadávat do informačního systému
- aktivně řešit požadavky našich zákazníků v Maďarsku
- podporovat vaše kolegy v Maďarsku
- řešit reklamace

Zamestnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my Vám?
- možná to zní jako fráze, ale zázemí stabilní a perspektivní společnosti není k zahození
- za odvedenou práci Vás náležitě odměníme
- podpoříme Vás ve Vašem profesním a osobním rozvoji
- umožníme Vám kariérní postup dle vašich preferencí a schopností

A konkrétní benefity?
- dobré finanční ohodnocení
- docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc
- celou řadu benefitů si bude moci sami vybrat prostřednictvím naší Cafeterie
- týden dovolené navíc
- pojistíme vás na škody způsobené při výkonu povolání za zvýhodněných podmínek
- po ročním působení ve firmě získáte příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- stravenky jsou u nás samozřejmostí
- na své soukromé počítače budete mít k dispozici 3x sadu MS Office zdarma
- firemní akce
- samozřejmostí jsou volné víkendy

Informácie o výberovom konaní

- spoločnosť je pripravená mzdu navýšiť s ohľadom na vývoj trhu, vývoj rastu miezd a skúsenosti kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Potřebujeme posilu, která:
- má výbornou znalost maďarského jazyka
- má ukončené středoškolské vzdělání
- ráda komunikuje s lidmi a je prozákaznicky orientovaná
- bez problémů pracuje na počítači
- je samostatná, zodpovědná a pečlivá

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3103091  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 € - Spoločnosť k uvedenej základnej mzde vypláca aj osobné ohodnotenie a prémie