Можливість для людей з України

Zubný lekár/stomatológ

DEMIDENT Banská Bystrica s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
5 000 EUR/mesiacPodpora vo vzdelávaní a odbornom raste. Nadštandartný príjem zložený zo základného platu a % bonusov . Práca so špičkovými technológiami a materiálmi.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového a skúseného kolegu či kolegyňu do zabehnutej modernej stomatologickej ambulancie. Plná a odborná starostlivosť o pacientov našej ambulancie s využitím najmodernejšich technológii a materiálov

Podpora vo vzdelávaní a odbornom raste. nadštandartný príjem zložený zo základného platu a % bonusov . Práca so špičkovými technológiami a materiálmi.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa zaslaním CV uchádzajú o nami hľadanú pozíciu.
Kontaktovať na osobný pohovor však budeme iba tých uchádzačov, ktorí čo najpresnejšie splnia naše požiadavky.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo, stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť, lojálnosť, ochota učiť sa nové veci a hlavne samostatnosť

Pôsobíme v zdravotníctve na stomatologickom trhu. Prevádzkujeme Ambulancie zubného lekárstva. Našim pacientom ponúkame zdravotnú starostlivosť na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Stefanak
Tel.: +421918373219
E-mail: poslať životopis
ID: 4835657  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac