Asistent/ka predajne

DEMI šport plus, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu 47, Trnava
Termín nástupu
ASAP
762 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od odborných znalostí a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj tovaru a služieb zákazníkom, pomoc pri výbere správnych produktov
Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb v IS POHODA
Príjem objednávok zákazníkov a ich vybavenie
Doplňovanie tovaru, starostlivosť o správne označenie ceny a názvu tovaru
Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
Podieľanie sa na pravidelných inventúrach

príjemné pracovné prostredie
mladý a dynamický kolektív
možnosť využiť zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru
vstupenky na športové podujatia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Oslovení budú IBA
VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadostí a životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Príjemné vystupovanie na verejnosti
Komunikatívnosť
Trpezlivosť
Dôležitý prehľad v športe

DEMI šport plus, s.r.o., je renomovaná športová firma pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Sme výhradným distribútorom popredných športových značiek ako MACRON a ERIMA na Slovensku. Ponúkame širokú škálu športových produktov a služieb vrátane grafického dizajnu, potlače textilu a výroby reklamných materiálov. S našimi pobočkami, vrátane tej v Prahe, sa neustále rozrastáme a hľadáme nových kolegov do nášho dynamického a mladého tímu. Bližšie informácie o firme nájdete na www.demisport.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4231293  Dátum zverejnenia: 22.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac