Reagujte bez životopisu

Grafik a dizajnér športovej značky

DEMI šport plus, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
1.3.2021 (v závislosti od dohody s uchádzačom)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacokrem platu ponúkame 13. a 14. plat v závislosti od výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme univerzálneho grafika s veľkou chuťou pracovať a spolupodieľať sa pri štarte športovej značky DEMI, ktorý má skúsenosti s grafikou . Ponúkame príležitosť pre tých , ktorých baví návrh tričiek, grafické vizuály, kreatíva spojená s priamymi technológiami tlače. Staneš sa súčasťou marketingového tímu s podporou grafiky webu a kampaní . Nie sme korporácia , budeš pracovať v malej firme a preto môžeš formovať a ovplyvňovať jej napredovanie s mladým tímom kolegov. Svoje návrhy si môžeš priamo skúsiť na technológiách - digitálna tlač, sublimácia, transfer, priama tlač na textil, termo tlač prostredníctvom termo lisov, rezaná grafika , laser, UV tlač.

Tvoja pracovná náplň:
- komunikácia so zákazníkom a príprava grafických návrhov podľa požiadaviek (bannery, plagáty, letáky, diplomy ... )
- obsluha technológií
- vytváranie nových grafických návrhov
- prípravka grafických podkladov a fotografií produktov na web
- tvorba katalógov, letákov a promo akcií
- úprava fotografií, log a návrhov
- komunikácia so subdodávateľmi materiálov , odborné školenie v oblasti materiálov a ich využitia
- spolupráca s marketingom v súlade podľa plánu

Čaká ťa práca prevažne so športovcami, kde v spojení s marketingom sa budeš vzdelávať ( samozrejme, ak budeš chcieť ) . Nebojíme sa chýb , ak sa často neopakujú, chceme 100% výkon s dôrazom na kvalitu za primeraný čas. Každý robí chyby, dôležité je, ako k celému pristúpiš a či ťa aj malé chybičky dokázu naštartovať na lepší výkon. Pristupovať k tebe budeme podľa tvojho "drivu" a zápalu pre prácu. Sme malá firma s veľkými víziami a preto hľadáme fanatika ako sme my. Pomôž nám spolu naštartovať , tešíme sa na teba :)

Tešiť sa môžeš aj na :
- športové oblečenie pre teba podľa výberu z našej firmy
- voľné vstupenky na športové podujatia - hlavne futbal a zápasy národného tímu SR, hádzaná ....
- voľné vstupenky na kultúrne podujatia organizované firmou
- flexibilná pracovná doba
- zamestnanecké zľavy na športové oblečenie pre rodinných príslušníkov
- vzdelávanie v oblasti technológií a materiálov
- práca v stabilnej rastúcej rodinnej firme

Ak sa chceš stať členom nášho tímu , neváhaj poslať životopis , do Trnavy to nie je ďaleko . Prosím, posielajte životopisy iba v prípade, že naozaj chcete u nás pracovať spolu s ukážkami prác. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov. Ak je v tebe viac, ale životopis to neodhalí, pošli motivačný list .

Ak ťa ponuka zaujala , pošli e-mail na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe InDesign - expert
CorelDRAW - expert
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

grafika

Ak spĺňaš vo väčšej miere tieto predpoklady, patríš do nášho tímu :
- aj napriek tejto dobe si " pozitívny " v myslení
- často si so sebou nespokojný a vždy chceš ešte niečo viac
- rád experimentuješ aj nad rámec pracovného času
- grafika a dizajn je ti koníčkom a záľubou
- zaujímaš sa o šport
- máš rád pestrosť a flustruje ťa stále to isté
- si perfekcionista a dohliadaš na každý kúsok
- ráno sa tešíš do práce, pretože si napr. "videl nové trendy a fonty čísiel a chceš ich vyskúšať"
- neleníš pozrieť si tutoriál a naučiť sa niečo viac
- hľadáš riešenia ako sa dá a nie problémy
- bavia ťa moderné technológie

Výhodou pre uchádzača bude :
- ovládanie českého jazyka
- schopnosť fotiť a upravovať fotky

DEMI šport plus, s.r.o. je športová firma , ktorá má vo svojom portfóliu viacero športových značiek - ERIMA, LEGEA, LUANVI, ADIDAS, PUMA a mnoho iných. Okrem predaja tovarov našich dodávateľov sme si vytvorili vlasnú značku na športové pomôcky TOP TRENING a na oblečenie značku DEMI, ktorú teraz uvádzame na trh. V tejto oblasti chceme napredovať a aktívnym marketingom osloviť našich zákazníkov - športovcov profesionálov aj amatérov, športové kluby, školy, športové asociaácie, firmy. Špecialitou firmy je zameranie sa na komplexné riešenia a produkty pre tímové kluby a firmy . Sieť našich pobočiek sa rozširuje a v tomto roku sa plánujeme rozrastať .
Dlhodobo pôsobíme na trhu , rozširujeme svoju činnosť a vytvárame nový tím ľudí , ktorí budú dlhodobo u nás pôsobiť. Sme dynamická firma s mladým kolektívom. Okrem športových produktov prevádzkujeme grafické štúdio , potláčame textil, dresy, tepláky, tlačíme reklamné bannery, nálepky, gravírujeme a koordinujeme fanshopy klubov a asociácií. Máme veľký potenciál, ktorý plánujeme v tomto roku naplno rozvinúť .
Viac informácií na webe : www.demisport.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Juraja Slottu 47
917 01 Trnava
www.demisport.sk

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4028596  Dátum zverejnenia: 3.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac