Grafik

DEMI šport plus, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu 47, Trnava
Termín nástupu
ASAP
700€ - 1000€ v závislosti od pracovných skúseností, zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh, príprava vlastných grafických riešení a dizajnu (reklamy, grafické spracovanie do výroby)
Grafické návrhy na bannery, polepy, reklamné predmety
Vyhotovovanie grafiky podľa požiadaviek klienta
Obsluha rezacieho plotra
Tlač - veľkoplošný ploter (banery, nálepky a iné)
Gravírovanie mechanickým gravírovacím strojom
Výroba reklamných plastových tabúľ (aplikácia samolepiacich fólií)

príjemné pracovné prostredie
mladý a dynamický kolektív

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Oslovení budú telefonicky IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadostí a životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

prax 2 roky v odbore
tvorivosť a kreativita
dôslednosť a precíznosť

na zaradenie do výberového konania je nevyhnuté poslať ukážky grafických prác a životopis

DEMI šport plus, s.r.o., je renomovaná športová firma pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Sme výhradným distribútorom popredných športových značiek ako MACRON a ERIMA na Slovensku. Ponúkame širokú škálu športových produktov a služieb vrátane grafického dizajnu, potlače textilu a výroby reklamných materiálov. S našimi pobočkami, vrátane tej v Prahe, sa neustále rozrastáme a hľadáme nových kolegov do nášho dynamického a mladého tímu. Bližšie informácie o firme nájdete na www.demisport.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3450286  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ - 1000€ v závislosti od pracovných skúseností, zručností