Čašník v zahraničí: Bezplatné sprostredkovanie

Demetra BK s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dobrý tímový hráč a ste ochotný naučiť sa niečo nové? Máte skúsenosti v gastronómii alebo v hoteliérstve a hovoríte aspoň priemerne po nemecky? Tak potom ste u nás na správnej adrese!
Vieme sprostredkovanie aj dobre platené miesto pre čašníkov. Viac informácií nájdete na našom webe: www.kucharrakusko.sk
Mail: [email protected] Na tento mail je vhodné posielanie vašich životopisov v nemeckom jazyku a vo fromáte WORD.

-bezplatné sprostredkovanie zamestnania
- ubytovanie na samostatnej izbe vrátane wifi
- strava zdarma aj počas voľných dní
- príspevok na rôzne fitnes, športové a voľnočasové aktivity
- viaceré možnosti ďalšieho vzdelávania Mail: [email protected] Na tento mail je vhodné posielanie CV. Viac infromácii nájdete na našom webe: www.kucharrakusko.sk

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií nájdete na www.kucharrakusko.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie zamestnania, bezplatne, www.kucharrakusko.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4546865  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac