Vodič MKD - kolečká BE, NL

DeMarCo Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v čistom 1700-1800 Eur za 4 otoče, 1900-2000 Eur za 5 otočov - 9,5 Eur / hodina vedenia vozidla

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kamiónu na trase SK - BE alebo NL, a späť do SK, H a A , 5-6 dňové pracovné cesty, 3-4 nakládky na pracovnú cestu. ADR preukaz je nutný- Možnosť si preukaz urobiť pred nástupom do zamestnania. Kurz je plne preplácaný.

Mobil na súkromné účely, príplatky za každú extra nakládku, preplatenie kurzov ADR . Týždenný odpočinok doma.

Prosím o telefonický kontakt a následne osobný pohovor v Pustých Úľanoch. Ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

flexibilita, schopnosť pracovať samostatne, zodpovednosť,

Spoločnosť podniká v medzinárodnej preprave tovarov po ceste. Vykonáva prepravy do Belgicka a Holandska.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Agátová 352/1
925 28 Pusté Úľany
ID: 3251371   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v čistom 1700-1800 Eur za 4 otoče, 1900-2000 Eur za 5 otočov - 9,5 Eur / hodina vedenia vozidla