Reagujte bez životopisu

Stolár - Holandsko - Celoročná stabilná práca - SZČO - nástupný plat 20 až 23€/h

DeMar Group s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Kedykoľvek
20 - 23 EUR/hod.Konkrétná výška mzdy je stanovená na pracovnom pohovore buď telefonicky alebo osobne. Po osvedčení a spokojnosti je možné zvýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných tesárov/stolárov (timmermanov) na naše projekty do Holandska

Stolár/Tesár(timmerman) - Holandsko - SZČO

Ide o dlhodobé projekty.
Všetko sa rieši oficiálnou cestou na základe zmluvy o dielo priamo s našou Holandskou firmou. Všetky administratívne formality vybavíme za Vás.

Ponúkaná NÁSTUPNÁ mzda na hodinu:
- 20 až 23 EUR/hod so zabezpečeným ubytovaním (Po osvedčení a spokojnosti je možné zvýšenie mzdy.)

Konkrétná výška mzdy je stanovená na pracovnom pohovore buď telefonicky alebo osobne.

Krajina: NL - Holandsko
Mesto: Okolie Amsterdam, Haarlem, Zandvoort
Druh pracovného pomeru: Slovenská Živnosť + A1
Druh práce: Tesár/stolár - Timmerman
Pracovný fond: pracuje sa od 50 do 60 hod týždenne.

Požiadavky:
- anglický, alebo holandský jazyk (stačí na komunikatívnej úrovni u jedného v partii)
- aspoň 1 rok prax v obore
- vodičský preukaz
- vlastné auto (výhodou)
- vlastné základné náradie
- prilba, bezpečnostné topánky a komplet vlastné náradie na partiu.

Popis prace: Realizácia dokončovacých interierových a exterierových prác. Osádzanie drevených okien, drevených zárubní, realizácia vonkajších konštrukcií, drevených priečok stropov, stien, montáž terasových dosiek, renovácie starých a realizácia nových nehnuteľností podľa objednávky klienta.

Termín nástupu: Po obojstrannej dohode čím skôr
Dĺžka projektu: dlhodobo - celoročne

V prípade záujmu Vás poprosím vyplniť formulár na nasledujúcom linku https://www.demargroup.sk/kariera.html alebo nás kontaktovať mailom na info @ demargroup.sk alebo telefonicky na +421 911 494 058

- peniaze nikdy nemeškajú
- všetky administratívne záležitosti vyriešime za Vás
- možnosť kariérneho rastu
- zabezpečené ubytovanie
- možnosť vyplatenia prvej faktúry hneď po prvom odpracovanom týždni
- preplatené parkovanie v plnej výške

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

DeMar Group s. r. o. je stavebná spoločnosť so sídlom na Slovensku pôsobiaca vo viacerých Európskych krajinách, prevažne v Nemecku, Holandsku a Rakúsku.
ID: 4338910  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.