Pracovník montáže v bicyklovej a kolesovej výrobe

DEMA Senica, a.s.

Miesto práce
Senica, Dlhá 248/43
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou - úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné a montážne práce v bicyklovej výrobe
- prípravné a montážne práce v kolesovej výrobe
- vedenie skladového hospodárstva

- jednozmenná prevádzka
- po zapracovaní trvalý pracovný pomer
- možnosť profesného rastu
- nákup tovaru spoločnosti DEMA Senica za zvýhodnené ceny
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú.
Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, máte chuť pracovať a stať sa súčasťou nášho profesionálneho kolektívu, svoje žiadosti môžete zasielať na e-mail: svrckova@dema.sk
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota a chuť pracovať
- práca vhodná aj pre ženy

Spoločnosť DEMA Senica, a. s. je poprednou výrobno-obchodnou spoločnosťou, pôsobiacou na trhu domácom a zahraničnom viac ako 20 rokov a zaoberajúcou sa najmä výrobou a predajom bicyklov značiek DEMA, DAHON, a tiež distribúciou komponentov a doplnkov na bicykle rôznych významných svetových značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dlhá 248/43
90501 Senica
ID: 2442169   Dátum zverejnenia: 1.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou - úkolová mzda