Pracovník montáže v bicyklovej a kolesovej výrobe

DEMA Senica, a.s.

Miesto práce
Senica, Dlhá 248/43
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné a montážne práce v bicyklovej výrobe
- prípravné a montážne práce v kolesovej výrobe

- nákup tovaru spoločnosti DEMA Senica za zvýhodnené ceny
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú.
Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, máte chuť pracovať a stať sa súčasťou nášho profesionálneho kolektívu, svoje žiadosti môžete zasielať na e-mail: svrckova@dema.sk
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.1.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota a chuť pracovať
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť DEMA Senica, a. s. je poprednou výrobno-obchodnou spoločnosťou, pôsobiacou na trhu domácom a zahraničnom viac ako 20 rokov a zaoberajúcou sa najmä výrobou a predajom bicyklov značiek DEMA, DAHON, a tiež distribúciou komponentov a doplnkov na bicykle rôznych významných svetových značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dlhá 248/43
90501 Senica
ID: 2442169   Dátum zverejnenia: 5.12.2017