Logo Delux s.r.o.

Central Perk hľadá Teba! Hľadáme len TPP!

Delux s.r.o.

Miesto práce
1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 500 EUR/mesiacKaždých 12 mesiacov automatické navyšovanie mzdy +10% Po splnení finančného plánu 4x ročne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozdravujeme Ťa, ak hľadáš prácu len ako čašník, (dones odnes, nepýtaj sa), tak Ti držíme palce pri hľadaní :)

Ak hľadáš prácu, kde si otvorený a SCHOPNÝ sa niečo naučiť, vieš, čo znamená zodpovednosť za produkt, ktorý vyrobíš, ale sa úplne nepodaril, tak sa dostane maximálne do koša a nie k hosťovi, tak čítaj ďaľej.

Nehľadáme nosičov, ale someliérov, ktorí vedia poradiť.

Hľadáme ľudí, ktorí vedia, čo je hodnota za peniaze a sami nie sú ochotní platiť za služby, ktoré za to nestoja.

Ak sa niečo nepodarí, tak to urobíš nanovo.

Hľadáme Teba, ak Ti viac fungujú ruky ako ústa,

Teba, ak nemáš v telefóne nainštalované hry.

Ak zarábaš pomimo, tak jedine na brigáde.

Tak a na oplátku:

Plnohodnotný proces zaučenia (cca 1-3mesiace!)
Môžeš sa zaúčať popri svojej aktuálnej práci!

Plat 5,50€/hod./netto. (po zaúčaní)
Každých 12 mesiacov +10% k výplate
Po splnení finančného plánu 4x v roku odmeny
Po 12mesiacoch možnosť kariérneho rastu

Žiadna polhodinka po 8hod. z platu sa Ti nesťahuje, čo odrobíš, to máš.

Žiadne strhávačky za inventár, pokazené drinky… (v norme)

Tvoj vlastný účet platíš s 50% zľavou (Tvoj, nie kamošov :)

Pracovná doba začína poobede, takže v kľude spíš.

Nerobíš 15 hodín denne (občas teda áno, ale to je ozaj výnimka).

4 dňový pracovný týždeň.

4 dni v týždni máme pani upratovačku.

Na Tvojom pracovnom mesiaci sa vždy dohodneme mesiac vopred.

Nie sme krčma, veľmi opitých ľudí vidíš výnimočne a neobsluhujeme ich.

Tetovanie nie je problém.

Tips sa rozdeľujú spravodlivo (cca 100-200€ mesiac)

Inventúry nerobíš Ty, ale Tvoj šéf :)

Vždy sa vymyslí nejaká externá akcia a teda veľa vieš toho vidieť :)

Prosím, zašli nám krátky životopis a pár slovami nám napíš, prečo sme Ťa zaujali :)
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme, kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Exalogic Oberon - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť- sám sa vieš opýtať hosťa, či má všetko, či je spokojný, alebo ako sa dnes má.

Milé vystupovanie - pozdravíš sa, poprosíš, poďakuješ. Tvoj kolega je ako Tvoj zákazník.

Aktivita - keď nemáš hostí, tak si vyberieš - dosýpať čaje a nie telefón z vrecka.

Poriadkumilovnosť - za toto strhávame aj peniažky. Ak si nevieš pod týmto nič predstaviť, tak držíme palce pri hladaní práce :)

vedenie gastro prevádzok rôzneho druhu, organizovanie gastro podujatí

Kontakt

ID: 4683861  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac