Hypotekárny špecialista, databáza klientov k dispozícii

DELUVIS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacbližšie na pracovnom pohovore nakoľko mzda obsahuje značnú časť provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s klientmi z existujúcej databázy a znižovanie ich mesačných záväzkov.
Vyjednávanie úrokových sadzieb pre klientov a tvorba finančných plánov.
Možnosť dosiahnuť pozíciu obchodného manažéra a riaditeľa pobočky.

Tieto úlohy plní pracovník obchodného oddelenia úplne samostatne alebo z väčšej časti samostatne.
Máme vlastné produkty - NIE PREBRENDOVANÉ
Máte možnosť formovať našu spoločnosť a spolupodieľať sa na jej budovaní

- atraktívne pracovné prostredie
- mladý a dynamický kolektív
- databáza hypotekárnych klientov
- vzdelávanie v oblasti sprostredkovateľských základov, manažérskych základov a obchodných zručností
- kariérny rast závislý len na Vašich výsledkoch
- silné zázemie medzi najlepšími v odvetví
- TOP práca na trhu
- lukratívne finančné ohodnotenie
- zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
- odmeny za nadštandardné výsledky
- zaujímavý sociálny program

Hľadáme ambicióznych ľudí s túžbou po kariérnom a osobnostnom raste. Členovia nášho tímu sú dynamickí, komunikatívni, zodpovední, tímoví ľudia. Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou, nakoľko dokážeme nového spolupracovníka v krátkom čase vďaka internému vzdelávaniu efektívne zaškoliť.
Veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v oblasti priameho predaja, manažovania a riadenia obchodného tímu, práca s klientom a skúsenosti z oblasti služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti
Samostatnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti a flexibilita
Zrozumiteľná vyjadrovacia schopnosť, pracovitosť, vytrvalosť,
Cieľavedomosť a pozitívne myslenie
Rýchle učenie

DELUVIS je moderným a inovatívnym subjektom pôsobiacim najmä v oblasti finančného sprostredkovania a konzultačnej činnosti v oblasti obchodu a služieb. Podnikateľská činnosť spoločnosti je sústredená v štyroch divíziách - Finančné sprostredkovanie, Corporate Non-life insurance, Poradenstvo pre podnikateľov a Reality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4077263  Dátum zverejnenia: 9.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac