Manažér obchodnej skupiny

DELUVIS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.06.2020
2 200 EUR/mesiacbližšie na pracovnom pohovore nakoľko mzda obsahuje značnú časť provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vadia Vám mesačné tlaky na plány?
Nie je Vám sympatický systém MLM?
Chcete mať aj finančnú podporu pri náboroch?
Nechcete platiť za manažérske školenia?
Máte obmedzenia v zmluve tam kde ste momentálne?
Nechcete strácať ľudí len pre to že niektoré spoločnosti nemajú fix pre nových kolegov?
Ste človek plný entuziazmu a chuti učiť sa nové veci v oblasti komunikácie ?
Máte radi živú prácu, a stereotyp Vás zabíja ?
Považujete za Vaše silné stránky komunikačné, organizačné zručnosti a taktiež pozitívne myslenie ?
Hľadáte inovatívne veci, ktoré žiadna iná spoločnosť nemá?
Viete, že ste narodený pre úspech a ľútosť nechávate iným?
Ste typ, ktorý hľadá prácu, ktorá dáva zmysel a dokáže zabezpečiť vysoký štandard Vám a Vašej rodine ?
Ponúkajú Vám niekde len označenie kancelárie ale zariadenie kancelárie nie?
Radi by ste fungovali na báze klientských centier?
Ak ste si na všetky tieto otázky odpovedali ÁNO, táto pozícia môže byť pre Vás ideálnou príležitosťou pre Vašu realizáciu - hľadáme tých, čo hľadajú.

Zaujímavé a rastúce platové ohodnotenie, vyplácanie objemových proízií
• priestor na rast a sebarealizáciu
• príjemné pracovné prostredie
• firemné akcie a rôzne iné benefity
• možnosť čiastočnej časovej flexibility
Spojte Váš potenciál s našimi možnosťami a spoločne určite uspejeme.
Máme niekoľko exkluzívnych vlastných produktov - nie komerčných.

Ak nechcete byť len členom niečoho ale súčasťou a spolutvorcom tak zavolajte.
Môžete sa spolupodieľať na tvorbe a chode našej firmy - sme otvorení každej obchodnej príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

• komunikačné zručnosti
• samostatnosť, zodpovednosť
• organizačné schopnosti a flexibilita
• zrozumiteľná vyjadrovacia schopnosť
• pracovitosť, vytrvalosť, cieľavedomosť a pozitívne myslenie
• rýchle učenie

DELUVIS je moderným a inovatívnym subjektom pôsobiacim najmä v oblasti finančného sprostredkovania a konzultačnej činnosti v oblasti obchodu a služieb. Podnikateľská činnosť spoločnosti je sústredená v štyroch divíziách - Finančné sprostredkovanie, Corporate Non-life insurance, Poradenstvo pre podnikateľov a Reality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2254927  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac