Logo Deltrian Slovakia, s.r.o.

Údržbár / servisný technik

Deltrian Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Weinova 2538/1, 060 01 Kežmarok-Pradiareň
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiac- mzda 1250,- € nemusí byť konečná - konečná výška fixnej zložky mzdy závisí od skúseností/praxe uchádzača - variabilná zložka mzdy po skúšobnej lehote až do výšky 120 € - príspevok na dopravu do zamestnania - dochádzkový bonus - ďalšie odmeny podľa seniority a absentizmu vyplácané 2x ročne - príspevok na pranie prac. odevov - príspevok pri získaní plakety za darovanie krvi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba strojov a ich zariadení, mechanických, elektrických a hydraulických častí /preventívna a operatívna/.
Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
Nastavenie parametrov výrobných strojov, výmena nástrojov v strojovom zariadení.
Optimalizovanie chodu výroby, zodpovednosť za optimálny chod strojov a zariadení, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
Komunikácia s dodávateľmi strojov a servisných prác, objednávanie náhradných dielov.
Inštalácia elektrických strojov a prístrojov, ich riadiacich mechanizmov.
Diagnostika a odstránenie porúch.

- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas v dvojzmennej prevádzke
- variabilná zložka mzdy po skúšobnej lehote až do výšky 120 €
- príspevok na dopravu do zamestnania
- dochádzkový bonus
- ďalšie odmeny podľa seniority a absentizmu vyplácané 2x ročne
- príspevok pri získaní plakety za darovanie krvi
- priateľský a kooperujúci tím
- firemné akcie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- profesionálny rast a možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

elektrotechnické vzdelanie SŠ s maturitou
Prax na pozícii min. 2 roky SERVISNÝ TECHNIK, ELEKTROTECHNIK
Vyhláška 508/2009 Z.z., min. §21
Technické myslenie a cítenie
Bezúhonnosť
Znalosť práce s PC
Základy anglického/nemeckého jazyka

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou filtračných materiálov a komponentov. Spoločnosť Deltrian Slovakia je dcérskou spoločnosťou Deltrian International so sídlom v Belgicku, ktorá pôsobí na európskom trhu už viac ako 55 rokov.
Spoločnosť, ktorá v súčasnosti sídli v novo-vystavanom výrobnom areáli v Kežmarku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Brezovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4818650  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac