Logo Deltrian Slovakia, s.r.o.

Zákaznícky servis pre francúzsky trh

Deltrian Slovakia, s.r.o.

Weinova, Kežmarok-Pradiareň, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.05.2024
1 200 EUR/mesiac: mzda 1200,- € nemusí byť konečná - konečná výška fixnej zložky mzdy závisí od skúseností/praxe uchádzača : Odmeny podľa seniority a absentizmu vyplácané 2x ročne : Príspevok na dochádzanie : Odmena za získanie plakety za darovanie krvi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- NEJDE o vyhľadávanie ani o oslovovanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, telefonický a osobný kontakt s klientmi
- udržiavanie obchodných vzťahov
- vytváranie cenových ponúk, vedenie obchodnej administratívy
- bezprostredný kontakt s klientmi
- sledovanie a plnenie zákazníckych požiadaviek a riešenie problémov
- poskytovanie technického poradenstva
- samostatné riešenie obchodných prípadov

- Odmeny podľa seniority a absentizmu vyplácané 2x ročne
- Príspevok na dochádzanie
- Odmena za získanie plakety za darovanie krvi
- Po dôkladnom zaškolení možná práca z domu
- Samostatná práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Profesionálny rast a možnosť sebarealizácie
- Priateľský a kooperujúci tím

V prípade záujmu, nám zašlite Váš štrukturovaný životopis v slovenskom a vo francúzskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Podmienkou je aktívna znalosť francúzskeho jazyka; anglický príp. iný jazyk výhodou
- Prax v oblasti obchodu výhodou
- Dynamická osobnosť, asertivita, flexibilita
- Negociačné a prezentačné zručnosti
- Ochota sa ďalej vzdelávať
- Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou filtračných materiálov a komponentov. Spoločnosť Deltrian Slovakia je dcérskou spoločnosťou Deltrian International so sídlom v Belgicku, ktorá pôsobí na európskom trhu už viac ako 55 rokov.
Spoločnosť, ktorá v súčasnosti sídli v novo-vystavanom výrobnom areáli v Kežmarku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Brezovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4718493  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac