Servisný technik

DELTECH, a.s.

Miesto práce
Miletičova 28, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 550 - 1 750 EUR/mesiac+ 13. plat + podiel na dosiahnutom hospodárskom výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tímový hráč, rád sa učíš nové veci ? Si otvorený novým výzvam a nemáš problém cestovať ? Hľadáme nového kolegu do stabilného mladého tímu do našej prevádzky v Bratislave. Náplň práce je servis a montáž slaboprúdových a silnoprúdových zariadení
(EZS, EPS, UTO, EKV, HSP, elektroinštalácie)

• motivujúce pracovné prostredie, spolupráca s odborníkmi v oblasti technológií tunelov, diaľnic, telekomunikačných technológií a priemyslu
• možnosť vzdelávať sa
• kariérny rast
• spoločenské aktivity v rámci organizácie
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• ďalšie finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach v rámci Sociálneho programu spoločnosti

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy posielajte linkou uvedenou dole "poslať životopis".

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce

Odpoveď zašleme len uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok/servis a montáž slabo a silnoprúdových zariadení

základné znalosti PC sietí
minimálne vyhláška 508/2009 Z. z. § 21
doklad o bezúhonnosti - odpis z registra trestov
práce vo výškach ( rebrík, prac. plošiny)

Spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, podnikajúca v oblasti komplexnej ochrany majetku, informačných a komunikačných technológií. Zastrešujeme kompletné riešenia elektroinštalácií a zabezpečovacích systémov pre komerčné, rezidenčné, historické, priemyselné a logistické objekty a stavby, od vypracovania projektu cez dodávku a realizáciu až po servis. Oblasti pôsobenia sú hlavne doprava, bezpečnosť a telekomunikácie

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818014  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac