Zámočník, zvárač

Deltako Praha s.r.o.

Miesto práce
Komárno, Vnútorná okružná 2, 945 01, okres Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke a zváračské práce v dielni

Kedy ste sa naposledy cítili príjemne v robote?
Teraz je najlepšia šanca, aby ste sa pripojili k nášmu tímu. Využite šancu, že môžete pracovať v malých tímoch vo výrobnej a stavebnej firme.
My nielen sme hrdý na našu prácu, ale aj máme to radi. Pošlite nám Váš životopis ešte dnes na [email protected]
Motivujúci plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vyžadujeme korektný, seriózny a zodpovedný prístup k robote. Stála práca na dlhodobo v okolí Komárna

Výroba a realizácia krbov
ID: 2552862  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúci