Aftersales technical manager / trainer

DELTA-TRUCK s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
aj inheď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy / Pracovná náplň (takto budeš tráviť pracovné dni):
• Návšteva servisov, technická podpora.
• Technické zastúpenie značky - Ford Trucks, Kögel, BYD
• Udržiavanie vzťahov a koordinácia medzi partnerskými servismi a výrobcami dielov.
• Vzdelávanie a školenie špecifické pre danú značku.
• Príprava a preklad školiacich materiálov.
• Podpora záručných procesov.
• Riešenie technických problémov.
• Koordinácia asistenčných služieb.
• Návšteva servisných partnerov 2 – 3-krát mesačne (celé územie slovenska)
• Osvojenie si technológie vozidiel Ford, Kögel, BYD (až po expertnú úroveň).
• Reportovanie.
• Komunikácia cez Ticket systém a riešenie technických problémov.
• Zahraničné školenia na centrálach značiek niekoľkokrát do roka

Tvoj nadriadený ti pomôže napredovať v práci pravidelnou spätnou väzbou a mesačným hodnotením.
Budeš mať flexibilný pracovný čas.
Väčšinu práce zvládneš sám. Tvoj nadriadený ti bude dôverovať a nebude neustále stáť nad tebou.
Získaš pohodlné služobné vozidlo, nový služobný telefón a notebook, aby si mohol bez problémov vykonávať svoje každodenné úlohy.
Naše tri oblasti podnikania – predaj, prenájom a servis – sa dokonale dopĺňajú, takže sa nemusíš obávať prepúšťania kvôli pandémii COVID.
Pokiaľ ide o tvoju výplatu či správne nahlásenie, nerobíme si žarty. U nás dostaneš všetko čierne na bielom.

Uchádzať sa môžete výhradne s MAĎARSKÝM alebo ANGLICKÝM životopisom, a to aj prostredníctvom našej webovej stránky. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti z automobilového priemyslu.
• Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na technológiu, prípadne skúsenosti ako servisný manažér, resp. ako technická podpora.
• Dobrá komunikačné schopnosti.
• Plynulá angličtina.
• Znalosti náhradných dielov a opráv.
• Znalosť Excelu, Wordu, webových rozhraní, IT systémov riadenia spoločnosti.
• Znalosť/prax v oblasti diagnostických nástrojov.
• Vodičský preukaz skupiny B.
• Dobrý time management.
• Znalosť maďarského jazyka výhodou.

Spoločnosť DELTA-TRUCK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých krajinách. Zaoberáme sa prenájmom nákladných vozidiel (od 3,5t do 40t). Zrealizujeme všetko, čo si zákazník praje. Potrebujete chladiarinu? Alebo vyklápač? Vozidlo pre poľnohospodárstvo alebo stavebníctvo? Na všetko vieme nájsť riešenie. Naša skupina spoločností je tento rok na trhu už 31. rok a spôsobujeme vážne bolesti hlavy ostatným hráčom v tomto odvetví. Náš dlhodobý rast sa nezastavil ani počas pandémie COVID-19. Znie to dobre, však?
Pošli nám svoj profesijný životopis v anglickom alebo maďarskom jazyku alebo odporuč túto dobrú príležitosť známemu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristián Valentík
Tel.: +421917093074
E-mail: poslať životopis
ID: 4247200  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac