Predajca vozidiel

DELTA-TRUCK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
13.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť - Delta-Truck s.r.o. je prítomná na Slovensku už štyri roky. Počas uplynulých rokov sme na Slovensku a v Maďarsku predali a prenajali tisícky nových a ojazdených úžitkových vozidiel. Na Slovensku hľadáme nového kolegu v distribútorskom tíme Ford Trucks na nasledujúcu pozíciu:

PREDAJCA VOZIDIEL

Čo ponúkame:
• Firemné vozidlo, mobilný telefón, notebook
• Konkurencieschopné mzdy
• Rozvíjajúci sa, zanietený tím
• Stabilné finančné zázemie
• Trvalé možnosti rozvoja, školenia
• Zodpovedná, náročná práca
• Účasť na uvedení známej medzinárodnej značky na trh
Náplň práce:
• Predaj nových vozidiel FORD TRUCKS
• Získavanie zákazníkov
• Návšteva zákazníka
• Udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
• Aktívna účasť na tvorbe cenových ponúk, predajných kampaniach atď.
• Reporting
Požiadavky:
• Preferované sú skúsenosti s trhom nákladných vozidiel
• Relevantné obchodné skúsenosti sú nevyhnutné
• Znalosť cudzích jazykov (angličtina / nemčina / maďarčina) je výhodou, ale nie je to podmienkou
• Kreatívny, inovatívny postoj
• Vynikajúca komunikačná schopnosť, elegantný vzhľad

Miesto výkonu práce: celé Slovensko

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodná alebo technická špecializácia je výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť - Delta-Truck s.r.o. je prítomná na Slovensku už štyri roky. Počas uplynulých rokov sme na Slovensku a v Maďarsku predali a prenajali tisícky nových a ojazdených úžitkových vozidiel. Na Slovensku hľadáme nového kolegu v distribútorskom tíme Ford Trucks na nasledujúcu pozíciu.

Adresa spoločnosti

Delta Truck s.r.o.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Réka Horváth
E-mail: poslať životopis
ID: 3539225   Dátum zverejnenia: 9.1.2019