Technológ výroby, CNC-Programátor

Delta - ML, s.r.o.

Miesto práce
Podvysoká
Termín nástupu
1.8.2022
1 100 EUR/mesiacJedna sa o nástupný plat + Telefón, Cestovné, Ročne odmeny, úlohové odmeny a ďalšie ....

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava technológie výroby, zabezpečovanie funkčnosti CNC strojov a robotizovaných pracovísk, vytváranie technickej dokumentácie a navrch technologického procesu výroby.

Výkonnostné bonusy, stravné v hotovosti, príspevok na cestovné, sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

Ostatné znalosti

SolidWorks - Mierne pokročilý
Solid CAM - Mierne pokročilý
Heidenhain - Základy
Fanuc (CNC) - Základy
Programovanie robotov - Základy

Vodičský preukaz

B

Iniciatívny pristúp k plneniu úloh. Z dokolovanie sa v technológii výroby a procesoch v rámci priemyslu 4.0.

Firma DELTA – ML s.r.o je dlhoročná strojárska firma, ktorá vyrába náhradné diely pre poľnohospodársku techniku. Realizuje komplexnú strojársku výrobu trieskové opracovanie CNC + klasika, výroba ozubenia odvalovanie – obrážanie – preťahovanie, tvárnenie excentrické, robotizované zváranie + zváracie pracovisko, robotizované nanášanie wolfram-karbidu, tepelné opracovanie materialu indukčne a celoplošné, delenie materiálu cnc-plazma cnc-vodný lúč, vulkanizácia gumy, povrchová úprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4254825  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac