Reagujte bez životopisu

BIM Projektant/ka pre pozemné stavby

DELTA Group SK

Miesto práce
Lamačská cesta 3, Lamač
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacRočné prémie ako bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VŠETCI OKOLO VÁS O BIM-E HOVORIA, NO VY BY STE S NÍM CHCELI PRACOVAŤ?

Možno hľadáme práve Vás! Medzinárodná skupina DELTA, ktorá má spolu viac ako 250 zamestnancov, hľadá posily pre svoju pobočku v Bratislave. Partnerstvo, vízia a rozmanitosť – to sú hlavné faktory, vďaka ktorým sa DELTA stala úspešnou nadnárodnou skupinou. Spoločne sme úspešne dokončili nespočetné množstvo väčších či menších projektov v oblastiach administratívnych a priemyselných stavieb, nákupných centier, kultúrnych a vzdelávacích inštitúcií, rezidenčných stavieb a zdravotníckych zariadení.

Lokalita: Bratislava

AKO BUDE VYZERAŤ VAŠA PRÁCA
● Komplexné riešenie projektov v spolupráci s projekčným tímom, 95%
Vytváranie koncepčných riešení projektu a jeho jednotlivých častí.
Tvorba modelu stavebno-architektonickej časti.
Tvorba projektovej dokumentácie z informačného modelu stavby.
Koordinácia projekčnej činnosti.
Autorský dozor počas realizácie stavby.
Komunikácia s klientom v anglickom alebo nemeckom jazyku.
Spolupráca v projektovom tíme.
● Podpora ostatných častí firmy, 5%
Spolupráca v rámci interných projektov.
Spolupodieľanie sa na získavaní nových zákazníkov a budovaní značky DELTA

AKO SI VÁS PREDSTAVUJEME
● Projektovanie je vaša srdcová záležitosť
V navrhovaní technických riešení projektov budov ste ako ryba vo vode. Pracujete v softvéri Revit, prípadne v inom obdobnom programe. Vyznáte sa v legislatívnych požiadavkách na budovy a viete napríklad, čo je potrebné zaistiť pre proces povolenia stavby.
● Zodpovedný a orientovaný na riešenie
Na projektovaní sa Vám páči to, že môžete odhaľovať nové riešenia. Za každou výzvou vidíte príležitosť a neustále sa chcete zlepšovať. Máte cit pre vnímanie atmosféry a zapojenie tých správnych nástrojov v správny moment.
● Máte tímového ducha
Rád/a spolupracujete v tíme. Kolegovia sa o Vás vedia oprieť rovnako tak ako Vy o nich.
● Zvládate komunikovať v anglickom prípadne nemeckom jazyku
Komunikácia na projekte v cudzom jazyku je pre Vás príjemná výzva.

VÝHODOU PRE VÁS BUDE
● Ak je Vašou záľubou BIM.
● Ak už máte skúsenosť s projekčnou činnosťou.

NA ČO SA U NÁS MÔŽETE TEŠIŤ
● Spolupráca na významných medzinárodných projektoch s využitím najmodernejších nástrojov a aplikácií.
● Pestrá práca v medzinárodnej spoločnosti s príjemným kolektívom a hodnotovo orientovanou firemnou kultúrou.
● Vlastný DELTA Innovation and Creativity Hub v Linzi
● Vašim vedúcim bude Martin. Spoznajte ho už teraz! Navštívte jeho LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/misunm/
● Zmluva na dobu neurčitú.
● Minimálna nástupná mzda (brutto): 1.500 EUR/mesiac
● Ročné prémie ako bonus.
● Ročný príspevok na jazykové kurzy.
● Pre rozvoj svojich zručností sa môžete pridať do našej DELTA Academy – program odborného vzdelania a osobného rozvoja.
● Tešiť sa môžete aj na zaujímavé eventy v rámci celej skupiny ako sú spoločné teambuldingy, športové akcie, medzinárodný vianočný večierok a ďalšie neformálne stretnutia.
● Nástup možný ihneď.

Zaujali sme Vás? To nás teší!
Pošlite nám svoj životopis a pár slov o sebe, prípadne môžete priložiť aj odkaz na Váš LinkedIn. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať mailom na [email protected]

Nespĺňate všetky požiadavky?
Nevadí! Ozvite sa nám aj tak! A spolu niečo vymyslíme. :)

● Výborná kávička a čaj

súčasťou pohovoru bude preverenie znalostí práce v programe Revit

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

AKP - Architektonické konštrukcie a projektovanie / PSA - Pozemné stavby a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektant / BIM designer

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Medzinárodná skupina DELTA, pôvodne založená v Rakúsku v roku 1977, má dnes viac ako 250 spolupracovníkov aktívnych v 10 pobočkách a v 4 európskych krajinách. Partnerstvo, vízia a rozmanitosť – to sú faktory, vďaka ktorým sa DELTA stala úspešnou nadnárodnou skupinou spoločností s pobočkami v Rakúsku, Českej republike, na Slovensku a na Ukrajine. Spoločnosť DELTA za dobu svojej existencie úspešne dokončila celý rad stavebných a realitných projektov v oblasti priemyselných a administratívnych budov, nákupných a zábavných centier, kultúrnych a vzdelávacích inštitúcií, zdravotníckych zariadení, hotelov, wellness a v neposlednom rade tiež v oblasti infraštruktúry.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4153085  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac