Inžinier pre tvorbu testovacich zariadeni (nabíjačky pre elektromobily)

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou, asap
1 000 EUR/mesiac1000-1400€ + mesačná výkonnostná zložka. presné mzdové podmienky sú individuálne diskutované priamo pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora výroby EVC (electrical vehicle chargers)
  • podpora a riešenie problémov pri manuálnych a automatických testoch
  • podpora pri zavádzaní nových produktov
  • tvorba návodov na testovanie a vyhotovenie technických podkladov
  • tvorba testovacích postupov a konfigurácii pre riadiace jednotky
  • tvorba programov pre automatické testery
  • návrh a výroba prípravkov pre testovanie
  • spravovanie testerov a ich údržba
  • zabezpečenie interface medzi inžinieringom a produkciou
  • zabezpečenie podpory v produkcii
  • tvorba technickej dokumentácie a návodov
  • zabezpečenie podpory pri zavádzaní technologických zmien v produkcii a novej dokumentácie
  • vyhodnocovanie testovacích dát a kontrola kapacity výroby
  • vytváranie zlatých vzoriek, vzoriek simulujúcich chyby a ich udržiavanie v platnej revízií

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • min. stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru podmienkou
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook
  • znalosť programovacích jazykov nevyhnutnou podmienkou
  • znalosť procesu testovania, technických špecifikácií zariadení, procesných a systémových zmien
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
  • oprávnenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky výhodou

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 923643  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac