Dizajnér mechanických častí senior

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1300€ a viac, podľa relevantných skúseností a praxe, presne mzdové podmienky sú prejednávané individuálne s každým uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dizajn mechanických častí
  • Príprava a vytváranie 3D modelov mechanických častí zariadení
  • Technická podpora obchodného oddelenia pri rozhodovaní o nových projektoch (náklady, dizajnové možnosti, časový plán)
  • Návrh mechanických častí (3D modely, kalkulácie a simulácie, technická dokumentácia, BOM, užívateľský manuál, návod na montáž, využitie SAP)
  • Podpora projektových lídrov pri realizácií projektov
  • Analyzovanie a riešenie technických problémov u zákazníka a vo výrobe
  • Tvorba a zavádzanie zmenoviek
  • Podpora manažmentu
  • dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
  • zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
  • sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Vysokoškolské vzdelanie, orientácia na oblasť strojárstva
  • Veľmi dobré zručnosti v dizajne a 3D modelovaní mechanických častí
  • Prehľad v plechových a plastických materiáloch a ich spracovaní
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
  • Počítačová znalosti - MS Office, ProEngineer a SolidWorks nevyhnutná podmienka
  • Znalosť simulácie mechanickej tuhosti a tepelnej odolnosti výhodou
  • Technické a analytické myslenie, precíznosť, presnosť
  • Zodpovednosť, nezávislosť, spoľahlivosť a flexibilita
  • Skúsenosť v oblasti Power Systemov alebo podobnej oblasti min. 2 roky

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 871625  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€ a viac, podľa relevantných skúseností a praxe, presne mzdové podmienky sú prejednávané individuálne s každým uchádzačom