Operator MIR robotov

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac- na základe zákonných požiadaviek poskytujeme informácie o minimálnej základnej zložke mzdy pre inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na Vaše skúsenosti sú finančné podmienky predmetom diskusie. - základná zložka mzdy od 900€ a viac, podľa skúseností kandidáta + mesačný výkonnostný bonus 15-25% podľa výkonnosti a osobného ohodnotenia, príplatky za zmennosť a nadčasy nad rámec zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v jedno až dvojzmennej prevádzke (s flexibilným časom)
  • zodpovednosť za autonómny transportny systém MIR (robotické vozíky na prevoz materiálu)
  • dozor a riadenie systému
  • vytváranie nových misíí a máp
  • údržba systému a pridelených robotov
  • zodpovendosť za optimalizáciu procesov transportného systému
  • riešenie vzniknutých problémov
  • špecifikácia nových zariadení v rámci pridelenej technológie
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,IT,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru, elektrotechnika výhodou
  • znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook;
  • znalosť IT programovania veľkou výhodou
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 roky výhodou

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 4428189  Dátum zverejnenia: 24.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac