Údržba vyrobných liniek

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
1 100 EUR/mesiacna základe zákonných požiadaviek poskytujeme informácie o minimálnej základnej zložke mzdy pre inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na Vaše skúsenosti sú finančné podmienky predmetom diskusie. základná zložka mzdy od 1 100, podľa skúseností kandidáta + mesačný bonus vo výške 5-7,5%, príplatky za zmennosť (15% poobedná, 40% nočná) nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v zmennej prevádzke (3 zmeny) podľa potreby
samostatné vykonávanie úkonov vedúcich k zabezpečeniu efektívnej prevádzky a údržby zariadení
odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na technológii, uskutočňuje ich základnú lokalizáciu a v prípade potreby kontaktuje technických Špecialistov
podieľanie sa na pravidelnej údržbe pridelených zariadení a technológií
zabezpečovanie pohotovostnej služby
riešenie čiastkových problémov týkajúcich sa prevádzky zariadení
poskytovanie pravidelných hlásení o poruchách
zodpovednosť za prevádzkovú dokumentáciu
dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými

stabilná a perspektívna práca
zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
zodpovedajúce finančné ohodnotenie
športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
znalosť technológie opráv rôznych strojov, prístrojov a zariadení
samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
osvedčenie podľa vyhlášky č.508/2009 veľkou výhodou
skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 4304284  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac