Poradíme Vám?

Špecialista nákupu a logistiky pre európske servisné centrum

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000€ a viac podľa skúseností, platové požiadavky sú prejednávané s každým kandidátom individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za skladové hospodárstvo v rámci servisného strediska a efektívne využívanie skladových priestorov
  • plánovanie a objednávanie materiálu na základe spotreby, zohľadnenie špecifík ako EOL, LTB
  • spolupráca so servisnými manažérmi a kvalitou pri dlhodobom plánovaní servisných zásob pre záručný a pozáručný servis
  • analýza existujúcich zásob, identifikácia prebytočných zásob a nastavovanie bezpečnostných zásob
  • spoluzodpovednosť za plynulosť dodavok materiálu a optimálne množstvo servisných zásob
  • dodržiavania a optimalizácia procesov spojených s manažmentom skladových zásob pre servis a opravy (materiál pre opravy, predajné náhradné diela, hotové výrobky pre servisné účely)
  • koordinácia činností spojených s manažmentom skladových zásob so servisným tímom, riešenie vzniknutých problémov

  • komunikácia s existujúcimi dodávateľmi (Európa, Ázia), vyhľadávanie nových dodávateľov, hodnotenie dodávateľov a ich výkonnosti.
  • komunikácia s prepravcami, potvrdzovanie prepravy a spolupráca pri preclení tovaru

  • vytvorenie objednávok – ich zavedenie do systému,
  • aktívne sledovanie zásielok objednaného materiálu
  • príprava a organizácia vrátenia nefunkčných náhradných dielov späť dodávateľovi
  • príprava podkladov pre šrotovanie a po schválení systémové šrotovanie neopraviteľných, nepoužiteľných výrobkov a náhradných dielov

  • vytváranie zoznamov náhradných dielov a ich aktualizácia
  • zakladanie nových dielov a ich cien do SAP systému a servisnej databázy
  • sprava údajov v servisnej databáze
  • pravidelne vytváranie reportov

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaní len vybraní kadidáti, ktorí spĺňajú požiadavky spoločosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • stredoškolské vzdelanie, orientácia na elektrotechniku výhodou
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • znalosť práce s počítačom – MS Office, SAP, Outlook
  • znalosť procesu nákupu a manažmentu materiálových zásob pre záručný/pozáručný servis resp. výrobu
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, komunikačné zručnosti
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martin Michálik - Delta Electronics
Priemyselná 4600/1
01841 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 3585987  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac