Údržbár budovy

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď, dohodou
800€ a viac základná zložka mzdy (podľa skúseností) + výkonnostná zložka + ďalšie bonusy a príplatky, presná výška mzdy je prejednávaná s kandidátom individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vykonávanie úkonov vedúcich k zabezpečeniu efektívnej prevádzky a údržby pridelených zariadení
  • odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na pridelených technológiách, uskutočňuje ich základnú lokalizáciu a v prípade potreby kontaktuje nadriadeného za účelom zásahu externého servisu
  • zodpovedá za pravidelnú údržbu pridelených zariadení a technológií
  • zabezpečovanie pohotovostnej služby
  • riešenie čiastkových problémov týkajúcich sa prevádzky pridelených zariadení
  • zodpovedá za poskytovanie pravidelných hlásení o poruchách a stave pridelených zariadení
  • zodpovedá za vykonávanie pravidelných predpísaných záznamov a prevádzkovú dokumentáciu
  • vykonáva fyzickú kontrolu práce externých firiem pri výkone opravy, reklamácie a servisu
  • zabezpečuje operatívny nákup drobných súčiastok a materiálov pre údržbu budovy
  • zodpovedá za denný záznam spotreby jednotlivých druhov energií a médií

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • znalosť technológie opráv rôznych strojov, prístrojov a zariadení
  • skúsenosť s prácou s tlakovými nádobami, kotolňou, prácou vo výškach a potrebné osvedčenia na danú prácu preferované
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
  • vodičské oprávnenie skupiny B
  • praktická skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 3548594  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ a viac základná zložka mzdy (podľa skúseností) + výkonnostná zložka + ďalšie bonusy a príplatky, presná výška mzdy je prejednávaná s kandidátom individuálne