Testovač

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
od 600€ základ + 30-40% zložka podľa dochádzky a výkonnosti, príplatky za nadčasy a zmennosť vysoko nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vykonávanie úkonov vedúcich ku kompletizácii výrobkov vo výrobnom procese v rámci výroby elektrotechnických zariadení - testovanie funkčnosti výrobkov
  • zodpovednosť za pridelenú úlohu v rámci výrobného procesu, dodržiavanie technologických výrobných postupov
  • dodržiavanie interných a externých predpisov v oblasti manažérstva kvality, životného prostredia a BOZP
  • nahlásenie chýb a porúch v rámci technologických procesov nadriadeným
  • vykonávanie drobných manipulačných alebo montážnych prác
  • dodržiavanie morálnych a etických princípov v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
  • dodržiavanie a vyžadovanie dodržiavania platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

zabezpečená autobusová doprava, strava
Vzhľadom na časovú náročnosť budú kontaktovaní len vybraní vyhovujúci uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

  • elektrotechnické vzdelanie podmienkou
  • osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti min. §22 nutnou podmienkou (kandidátom bez vyhlášky s elektrotechnickým vzdelaním môžeme vyhlášku zabezpečiť v rámci firmy)
  • znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni
  • samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 3337381  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600€ základ + 30-40% zložka podľa dochádzky a výkonnosti, príplatky za nadčasy a zmennosť vysoko nad rámec zákona