Inžinier kvality

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap, dohodou
od 1000€ a viac. + mesačné bonusy. v závislosti od skúseností kandidáta budeme diskutovať platové možnosti priamo na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • školenie zamestnancov výroby a inžinieringu podľa platnej normy a zákazníckych požiadaviek
  • zabezpečenie požadovanej kvality výroby počas fázy nábehu nových produktov aj počas masovej výroby
  • prezentovanie kvality výroby v komunikácii so zákazníkom
  • zodpovednosť za implementáciu, údržbu a zlepšovanie procesov kvality v rámci celého systému kvality (napr. ISO 9001)
  • príprava a riadenie zákazníckych auditov
  • príprava kompletných dát a reportov z pohľadu kvality (interných aj externých), analýzy, návrhy a výkon požadovaných špeciálnych meraní
  • spolupráca na projektoch s inými oddeleniami
  • spolupráca a riadenie špeciálnych projektov podľa požiadaviek manažmentu spoločnosti

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • vysokoškolské vzdelanie, elektrotechnického smeru podmienkou
  • znalosť normy AS9100 veľkou výhodou
  • skúsenosť s QMS procesmi (implementácia, spracovanie) veľkou výhodou
  • schopnosť dorozumieť sa anglicky
  • schopnosť identifikovať a riešiť problémy
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • znalosť práce s počítačom - MS Office, Outlook; SAP výhodou
  • silná orientácia na zákazníka
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 3280545  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ a viac. + mesačné bonusy. v závislosti od skúseností kandidáta budeme diskutovať platové možnosti priamo na pohovore