Inžinier kvality pre medicínu

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zavádzanie zákazníckych požiadaviek do procesu
  • kontrola výrobkov a zákazníckych požiadaviek pred balením a ich interpretácia vo výrobe
  • pomoc pri vytváraní školiacich materiálov (spolu s fotodokumentáciou) pre kvalitnú informovanosť operátorov
  • overovanie zhody výrobku podľa štandardov kvality prijateľnosti
  • participácia na kvalifikáciách produktov
  • byť prepojením medzi oddeleniami inžinieringu a výroby na zabezpečenie prenosu kvalitatívnych informácií do výroby a navrhovaní nových riešení
  • zlepšovanie procesu a techniky kontroly výrobkov a dokumentácie na podporu zavedenia nových produktov
  • súlad práce a povinností s Vyhláškou Ministerstva zdravotníctva o požiadavkách na správnu výrobnú prax a požiadavkách na správnu veľkodistribučnú prax č. 128/2012 Z.z.
  • dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
  • zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
  • sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, chémia, farmaceutika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti farmácie, lekárstva, biológie alebo chémie preferované
  • komunikačná znalosť anglického jazyka
  • znalosť práce s počítačom - MS Office, Outlook; SAP výhodou
  • silná orientácia na zákazníka
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 3030678  Dátum zverejnenia: 3.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou