Opravár/ Servisný technik

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ a viac (podľa skúseností) + výkonnostná zložka 15-25% + ďalšie bonusy a príplatky, presná výška mzdy je prejednávaná s kandidátom individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuje s dostupnou výrobnou dokumentáciou, výkresmi, schémami zapojenia, skúšobnými plánmi, pracovnými pokynmi, testovacími príručkami, postupmi, a špecifikáciami.
- aplikuje rôzne metódy od štandardných a zavedených bežných postupov, až po špeciálne prispôsobené procesy a techniky, ktoré vyžadujú vlastný odborný úsudok pri identifikácii a stanovení príčiny chýb na opravovaných prístrojoch, výrobkoch a zariadeniach.
- vykonáva rôzne funkčné skúšky pomocou diagnostických metód a techník, používa meracie zariadenia, ako aj špeciálne a zložité viacfunkčné zariadenia alebo prístroje, ktoré boli vyvinuté a prispôsobené na danú prácu.
- vyvodzuje a zaznamenáva závery v rámci vymedzenej oblasti, ktorých výsledkom je samotná analýza, záznam o oprave a oprava výrobkov. Zodpovedá a realizuje výmenu chybných komponentov alebo súčastí v súlade so stanovenými normami a predpismi.
- pracuje so skenermi, tlačiarňami, počítačom, prideleným softwarovým a hardwarovým vybavením.
- používa evidenčný, vyhľadávací systém a databázu opráv na identifikáciu potrebných materiálov a výrobkov, na záznam a evidenciu výsledkov, záverov z opráv a modifikácií výrobkov v súlade s danými požiadavkami pre konkrétne servisné objednávky a produkty.
- použitím svojich odborných znalostí, úsudkov, záznamov výsledkov z analýz v databáze opráv, čiastočnou analýzou vymenených komponentov a rôznou formou reportov úzko spolupracuje s oddelením kvality a technológie výroby s cieľom zlepšenia kvality a prevencie chybovosti.
- čiastočne sa podieľa na úpravách a tvorbe systému štandardov a technologických predpisov, prípadne na vývoji nových technologických metód u analyzovaných a opravovaných prístrojov, výrobkov a zariadení.
- zabezpečenie technickej podpory ohľadom kvality nepodarkov
- analýza a oprava chybných kusov
- analýza chýb vrátane štatistík o kvalite, určovanie opatrení, ako aj ich dodržiavanie
- výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- športové aktivity zdarma, kurz anglického jazyka
- dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
- možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru podmienkou
- znalosť práce s počítačom
- znalosť obvodových schém, technickej dokumentácie, silné technické znalosti
- skúsenosť s opravami slaboprúdových zariadení
- precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
- povolenie na výkon činnosti elektrotechnika, samostatného elektrotechnika

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 4600/1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 2961845   Dátum zverejnenia: 17.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ a viac (podľa skúseností) + výkonnostná zložka 15-25% + ďalšie bonusy a príplatky, presná výška mzdy je prejednávaná s kandidátom individuálne